Paslaugos

Susikomplektuokite patys!

Susikomplektuokite savo svajonių baseiną atitikantį Jūsų lūkesčius

Rodyti

Konsultacija dėl baseino įrengimo

Į paslaugą įeina : Konsultacijos metu iššsiaiskinsime jūsų poreikius ir padėsime išsirinkti norimą baseino sprendimą.   Pasirinkus sudaryti sutartį ir įgyvendinti jūsų projektus su Aqua spektru, ši paslauga bus nemokama.  
150,00

Konsultacija dėl baseino įrengimo su brėžinių parengimu

Į paslaugą įeina : Konsultacija padedant išsirinkti norimą baseino sprendimą Parengiami  baseino įrengimo brėžiniai Parengiamas pasiūlymas, specifikacija ir žiniaraštis, pagal kuriuos galima pasitikrinti baseino įrengimo kainas. Pasirinkus sudaryti sutartį ir įgyvendinti jūsų projektus su Aqua spektru, ši paslauga bus nemokama.  
1.500,00

Baseino būklės įvertinimo paslauga

Į paslaugą įeina : Baseino apžiūra vietoje objekte; Baseino būklės aptarimas su užsakovu; Defektinio akto supildymas su nuotraukomis; Komercinio pasiūlymo paruošimas rekonstrukcijai – modernizavimui; Pasirinkus sudaryti sutartį ir įgyvendinti jūsų projektus su Aqua spektru, ši paslauga bus nemokama.    
150,00

Konsultacija dėl tinkamo baseino paruošimo naujam sezonui

Specialisto konsultacija on-line Konsultacijos metu aptariama, kaip pasiruošti sezono pradžiai. Patariama kokią ir kaip paeiliui naudoti chemiją baseino priežiūrai, kad vanduo būtū švarus ir skaidrus. Prireikus sukomplektuojama visos chemijos rinkinys pagal poreikį.
40,00

Baseino konservavimo paslauga žiemai

Baseino konservavimo paslauga žiemai susideda iš : Baseino vandens nuleidimas Vamzdynų su oru prapūtimas Baseino filtravimo įrangos vandnes išleidimas Šilumos siurblio vandens išleidimas ( jai toks yra ) Baseino detalių, kurios liks po vandeniu žiemai užaklinimas Pagal poreikį dozuojama žiemos chemija baseinui ( pagal baseino faktą ir apmokama atskirai )   Paslaugai reikia registruotis iš...
450,00