Ozono generatorius ir apšvietimo rekonstrukcija visuomeniniame baseine

Harmonijos parke buvo atlikta ozono generatoriaus ir apšvietimo rekonstrukcija. Rekonstrukcijos metu perdaryta vandens cirkuliacijos schema.


Užsakovas

Harmonijos parkas

Paleidimo data

2019 liepa

Baseino tipas

Visuomeniniai vidaus baseinai

Kevalo konstrukcija

Gelžbetonis

Vidaus apdailos tipas

Stiklo mozaika


Technologinė įranga

Rekonstruota vandens apdorojimo įranga pramoginio, plaukimo ir masažinio baseino filtravimui. Rekonstrukcijos metu perdaryta vandens cirkuliacijos schema. Galinga UV sistema perkelta už smėlio filtrų, prieš UV sistemą į vandenį įterpamas ozonas, kuris veikiamas UV spindulių reaguoja su vandenyje esančiais nešvarumais, nepageidaujamais cheminiais junginiais ir bakterijomis (vyksta AOP (advanced oxidation processes) reakcija), užtikrinti ilgesnį reakcijos laiką sumontuotos didelio tūrio oksidacinės/reakcijos talpos po kurių vanduo teka į aktyvuotos anglies filtrus. Maksimaliam saugumui užtikrinti vanduo tekantis atgal į baseinus nuolatos testuojamas, tikrinant ozono kiekį jame. Ozono kiekiui vandenyje kylant iki užduotos ribos, ozono gamyba ir įterpimas stabdomi. Po rekonstrukcijos žymiai pagerėjo vandens kokybė ir patalpos klimatas. Taip pat smarkiai sumažėjo skysto chloro suvartojimas baseinų vandens dezinfekcijai. Šiuo metu tai moderniausia ir vienintelė Lietuvoje technologija su tokio tipo dezinfekcija ozonu.

Apšvietimas

2020 balandžio mėnėsi apšvietimas modernizuotas, pakeičiant senus RGB šviestuvus į naujus RGBW šviestuvus. Kartu pakeisti visų žibintų valdymo blokai, numatyta galimybė žibintus valdyti nuo baseino patalpos DNX valdiklio. Viso pakeisti 55 vnt žibintų.

Baseino uždengimas

nėra

Papildoma įranga

Įvairių tipų oro ir vandens masažinės sistemos, vandens kaskados, masažiniai gultai.