El.parduotuvė

Susikomplektuokite patys!

Susikomplektuokite savo svajonių baseiną atitikantį Jūsų lūkesčius

Rodyti
Akcija!

Baseino valymo robotas Aiper Seagull 800B

Bevielis baseino dugno valymo robotas Aiper Seagull 800B ypač lengvas ir lengvai valomas. Valdymas vieno mygtuko paspaudimu! Veikia net iki 90min.
249,00
Akcija!

Baseino valymo robotas Aiper Seagull Pro Lite

Bevielis dugno ir sienų valymo robotas Aiper Seagull Pro Lite ypač patogus naudoti, lengvas ir lengvai valomas. Galite pasirinkti 3 skirtingus valymo režimus: tik dugnas, sienos + dugnas ir sienos.
699,00
Akcija!

Aquavia SPA masažinis baseinas CUBE ERGO (parodinis)

Matmenys: 2310x2310x780mm. Skirta 5 asm.
19.990,00
Akcija!

Jacuzzi SPA masažinis baseinas PROFILE PRO (šiam modeliui taikome nuolaidą)

TURIME VIETOJE Matmenys 2350x2110x930 mm. Skirta 6 asm.
19.418,00

Konsultacija dėl baseino įrengimo

Į paslaugą įeina : Konsultacijos metu iššsiaiskinsime jūsų poreikius ir padėsime išsirinkti norimą baseino sprendimą.   Pasirinkus sudaryti sutartį ir įgyvendinti jūsų projektus su Aqua spektru, ši paslauga bus nemokama.  
150,00

Konsultacija dėl baseino įrengimo su brėžinių parengimu

Į paslaugą įeina : Konsultacija padedant išsirinkti norimą baseino sprendimą Parengiami  baseino įrengimo brėžiniai Parengiamas pasiūlymas, specifikacija ir žiniaraštis, pagal kuriuos galima pasitikrinti baseino įrengimo kainas. Pasirinkus sudaryti sutartį ir įgyvendinti jūsų projektus su Aqua spektru, ši paslauga bus nemokama.  
1.500,00

MODERNI ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA BE BAKELIO

 Kompaktiška 400 GPD atvirkštinio osmoso sistema yra moderniausia atvirkštinio osmoso sistema, kuriai nereikia vandens surinkimo talpos. Nereikalingas joks vandens surinkimo rezervuaras. Naudojama pažangiausios technologijos membrana, galinti pagaminti 1514 litrų švaraus vandens per dieną. SPECIFIKACIJOS Greitai ir lengvai keičiami filtrai Užima labai mažai vietos Įdiegtas priminimas apie filtrų keitimą Vandens įleidimo tipas – automatinis Valdymo pultas ir ekranas...
450,00

ATBULINĖS OSMOZĖS SISTEMA RO6 SU SIURBLIUKU

Įrenginio aprašymas Vandens temperatūra: nuo 5 ° C iki 40 ° C Min. rekomenduojamas vandens slėgis: 1,5 atm Maks. vandens slėgis: 6.0 atm Jungties tipas: greito sujungimo movos Vandens įvadas: 1/2 ” Matmenys: aukštis: ~ 53 cm, plotis: 35 cm, gylis: 15 cm + išsiplėtimo indo aukštis Išsiplėtimo indas: 12,11 metalinis Šis įrenginys tiekiamas su  dviejų...
270,00

Baseino būklės įvertinimo paslauga

Į paslaugą įeina : Baseino apžiūra vietoje objekte; Baseino būklės aptarimas su užsakovu; Defektinio akto supildymas su nuotraukomis; Komercinio pasiūlymo paruošimas rekonstrukcijai – modernizavimui; Pasirinkus sudaryti sutartį ir įgyvendinti jūsų projektus su Aqua spektru, ši paslauga bus nemokama.    
150,00

Konsultacija dėl tinkamo baseino paruošimo naujam sezonui

Specialisto konsultacija on-line Konsultacijos metu aptariama, kaip pasiruošti sezono pradžiai. Patariama kokią ir kaip paeiliui naudoti chemiją baseino priežiūrai, kad vanduo būtū švarus ir skaidrus. Prireikus sukomplektuojama visos chemijos rinkinys pagal poreikį.
40,00

Baseino konservavimo paslauga žiemai

Baseino konservavimo paslauga žiemai susideda iš : Baseino vandens nuleidimas Vamzdynų su oru prapūtimas Baseino filtravimo įrangos vandnes išleidimas Šilumos siurblio vandens išleidimas ( jai toks yra ) Baseino detalių, kurios liks po vandeniu žiemai užaklinimas Pagal poreikį dozuojama žiemos chemija baseinui ( pagal baseino faktą ir apmokama atskirai )   Paslaugai reikia registruotis iš...
450,00

Geležies šalinimo filtras

CL-FT-10MXC su kompresorium
800,00