fbpx

Baseino valymo robotai

Baseino valymas

Baseinas turi asocijuotis su malonumu, o ne darbu. Norint turėti gražų ir švarų baseiną neužtenka naudoti filtravimo sistemas ir chemiją. Baseiną būtina valyti.

Baseinas gali būti valomas specialaus šepečio pagalba (rankiniu būdu) arba šį darbą už jus gali atlikti baseino valymo robotas. Valyti būtina:

Baseino dugną

Baseino sienas

Vandens liniją

Kaip pasirinkti tinkamą robotą

Kalbant apie namų baseinus (ne komercinės paskirties) turite atkreipti dėmesį į laido ilgį. Laidas jungiamas į elektros šaltinį, todėl jo ilgio turi pakakti robotui laisvai judėti baseinu. Nepamirškite įvertinti gylio ir baseino ilgio.

Kitas svarbus momentas, ką baseino robotas turi valyti? Vieni atlieka tik baseino dugno valymą, kiti valo dugną, sienas ir vandens liniją. Natūralu - kuo daugiau funkcijų atlieka, tuo kaina yra didesnė. Todėl svarbu įsivertinti savo poreikius.


Baseino roboto filtrai

Dar vienas labai svarbus aspektas į kurį būtina atkreipti dėmesį yra robote esantys filtrai. Standartiškai robotas turi du filtrus. Vienas skirtas surinkti nešvarumams esantiems baseine, kitas - apsaugoti robote esančius mechanizmus nuo nešvarumų patekimo. Filtrai turi būti lengvai išimami, tam, kad galėtumėte juos be vargo išvalyti ir išplauti. Turint omenyje, kad juos teks dažnai išimti, atidaryti - jie turi būti itin patvarūs.


Roboto manevringumas

Į šį kriterijų reiktų dėmesį atkreipti daugiau tiems baseinų savininkams, kurių baseinai yra neįprastų formų. Turi daug stačių ar apvalintų kraštų. Jeigu turite būtent tokio tipo baseiną jums labai svarbu atkreipti dėmesį į baseino roboto manevringumą. Kuo robotas bus manevringesnis, tuo jūsų baseinas bus švariau išvalytas.
Galėtume vardinti daug skirtumų, kaip nuotolinio valdymo galimybės ir kita. Tačiau išvardinome vienus pagrindinių aspektų į ką būtina atkreipti dėmesį. Kviečiame apsilankyti mūsų el.parduotuvėje BASEINAI.SHOP

Aqua spektras gali jums pasiūlyti įvairių tipų ir modelių robotus. Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime išsirinkti patį tinkamiausią variantą būtent jūsų baseinui.

Vytautas Kėvišas

UAB „Aqua Spektras“ vadovas


Susisiekite su mumis ir papasakokite savo viziją. Mes padėsime išsirinkti geriausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu.