fbpx
Lauko baseinas Ispanijos karalystėje su masažais

Lauko baseinas Ispanijos karalystėje

Lauko baseinas Ispanijos karalystėje dengiamas su saulės absorbcine automatine žaliuzi sistema. Baseine įrengtos trys masažinės sistemos, įrengti 2 vandens geizeriai sekliose zonose ir 6 fontano purkštukai nuo bortų.


Užsakovas

Įmonė

Paleidimo data

2021 balandis

Baseino tipas

Lauko baseinas

Kevalo konstrukcija

Gelžbetonis

Vidaus apdailos tipas

Stiklo mozaika


Technologinė įranga

3 aukšti filtrai užpildyti AFM® stiklo užpildu, su automatinėmis šešių padėčių Omnitronic sklendėmis. Filtravimo siurbliai kintamo greičio Speck BADU ECO VS. Šis siurblys leidžia taupyti energijos kaštus bei turėti skirtingą vandens greitį filtravimo ir filtrų plovimo metu. Pagrindinė baseinų dezinfekcija vykdoma chloru, kuris baseine gaminamas naudojant DA-GEN elektrolizės/hidrolizės įrangą, kuri taip pat kontroliuoja pH lygį ir temperatūrą. Papildomai dezinfekcijai sumontuota profesionalus ozonatorius su atskira reakcijos talpa. Baseinas šildomas naudojant šilumos siurblius, saulės kolektorius, šiluma perduodama titaninių šilumokaičių pagalba.

Apšvietimas

Baseine sumontuota Vita Light® apšvietimo sistema susidedanti iš 19 šviestuvų

Baseino uždengimas

Baseinas dengiamas saulės absorbcine automatine žaliuzi sistema. Sistema dėl netaisyklingos baseino formos susideda iš 3 nepriklausomų žaliuzi sistemų.

Papildoma įranga

Pagrindinio baseino zonoje įrengtos trys masažines sistemos. Viršutinės kūno dalies masažo sistema su galingumo reguliavimo galimybe (siurblys valdomas dažnio keitiklio pagalba), "Multi jet" 4 lygių masažas ir galinga pėdų masažo sistema, kuri taip pat valdoma dažnio keitikliu, taigi galingumą galima reguliuoti individualiai. Vaikų baseino zonoje įrengti 2 vandens geizeriai sekliose zonose ir 6 fontano purkštukai nuo bortų.

Lauko baseinas du masazais ir apsvietimu
Lauko baseinas Ispanijoje su fontanu aqua spektras
Lauko baseinas Ispanijos karalystėje su fontanais ir geizeriais
Lauko baseinas Ispanijos karalystėje
Lauko baseinas su žaliuzi uždengimu Aqua spektras
lauko baseino rekonstrukcija aqua spektras

Kiti darbai

Susisiekite su mumis ir papasakokite savo viziją. Mes padėsime išsirinkti geriausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu.