fbpx

Eko baseinai ir Eko tvenkiniai

Kas yra Eko baseinai ir Eko tvenkiniai?

Aqua spektras turi sprendimą ir tiems, kuriems norisi turėti visiškai ekologišką baseiną ar tvenkinį. Jau patys pavadinimai Eko baseinai ir Eko tvenkiniai diktuoja faktą, kad tiek baseino, tiek tvenkinio vanduo prižiūrimas nenaudojant jokios chemijos.

Rūšys:

Eko baseinai

Eko tvenkiniai

Eko baseinai

Ieškantiems tobulai skaidraus ir švaraus vandens siūlome eko baseinus, kurių pats pagrindas paruošiamas, kaip standartinio lauko baseino, o šalia baseino sodinami augalai atlieka vandens valymą. Siekiant tobulo skaidrumo ir švarumo papildomai montuojami filtrai, kurių irgi gali būti skirtingų lygių.

Taip pat su filtrais paprastai montuojama UV sistema, kuri padeda apsisaugoti nuo dumblių ir bakterijų. Dar tobulesnis sprendimas Eko baseinas su papildoma automatika, kuri dozuoja bakterijas, elektrolizės būdu dezinfekuoja vandenį.


Eko tvenkiniai

Norintiems dar daugiau sąlyčio su gamta siūlome Eko tvenkinius. Eko tvenkiniai skiriasi nuo įprastų tvenkinių tuo, kad jų vanduo yra labai skaidrus (lyginant su įprasto tvenkinio vandeniu) ir žinoma be jokios chemijos. Darant didesnio dydžio tvenkinį galima atsisakyti filtravimo įrangos ir betonavimo.
Tam, kad pasiekti maksimalų vandens skaidrumą ir natūralumą sukuriama lyg atskira eko sistema. Atlikus kasimo darbus tiesiama speciali plėvelė, šlaitai suformuojami tik iš grunto ir atliekamas teisingas apželdinimas augalais, kurie ir bus atsakingi už vandens švarumą, bei skaidrumą.
Žinoma vanduo nebus toks, kaip baseine, kur yra naudojama papildoma įranga vandens valymui/filtravimui. Eko tvenkinyje vandens kokybė šiek tiek priklausys nuo sezoniškumo, kaip ir natūraliame vandens telkinyje. Tačiau panaudojant šią technologiją vandens skaidrumas ir švarumas bus akivaizdus lyginant su įprastais tvenkiniais.


Eko baseinų ir Eko tvenkinių kainos lyginant su įprastais sprendimais

Lyginant analogiško dydžio ir sprendimų įprastą lauko baseiną su Eko baseinu, Eko baseino kaina yra didesnė, todėl, kad prisideda papildomos augalų sistemos skirtos vandens priežiūrai. Tačiau tiksli kaina ir skirtumas gali būti apskaičiuoti tik turint bent preliminarų projektą, žinant kokios filtravimo ir kitos sistemos bus diegiamos.

Jeigu jus domina Eko baseino ar Eko tvenkinio sprendimas - susisiekite ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Vytautas Kėvišas

UAB „Aqua Spektras“ vadovas


Susisiekite su mumis ir papasakokite savo viziją. Mes padėsime išsirinkti geriausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu.