fbpx
bambino spa baseino irengimas pagr

Bambino SPA

Šis baseinas šiuo metu vienintelis Kaune, kuriame nenaudojamas ir nedozuojamas skystas chloras. Jis pasigamina iš druskos esančios baseino vandenyje


Užsakovas

UAB Bambino SPA

Paleidimo data

2018 gruodis

Baseino tipas

Vidaus baseinai

Kevalo konstrukcija

Pagal individualų projektą suvirinti iš polipropileno

Vidaus apdailos tipas

Pilkas polipropilenas


Technologinė įranga

Aukštas filtras užpildytas AFM® stiklo užpildu, su rankine šešių padėčių sklende. Filtravimo siurblys kintamo greičio Speck BADU ECO Soft. Šis siurblys leidžia taupyti energijos kaštus bei turėti skirtingą vandens greitį filtravimo ir filtrų plovimo metu. Pagrindinė baseinų dezinfekcija vykdoma chloru, kuris baseine gaminamas naudojant Dagen elektrolizės/hidrolizės įrangą, kuri taip pat kontroliuoja pH lygį ir temperatūrą. Šis baseinas šiuo metu vienintelis Kaune, kuriame nenaudojamas ir nedozuojamas skystas chloras. Jis pasigamina iš druskos esančios baseino vandenyje

Apšvietimas

LED žibintai

Baseino uždengimas

Baseinai dengiami plevele su burbuliukais. Baseino uždengimas suvyniojamas ant rankinio vyniojimo mechanizmo, kuris eksploatuojant baseiną nukeliamas.

Papildoma įranga

Mažajame baseine skirtame kūdikiams iki 3 mėn įrengta oro masažo visu plotu sistema. Baseine sumontuoti turėklai perimetru ir pagal specialų užsakymą pagamintas turėklas įlipimui.

bambino spa baseino irengimas aqua
kudikiu baseino irengimas aqua
masazinio baseino irengimas aqua
bambino spa masazinis baseinas irengimas
polipropileno baseinas
baseino iranga bambino

Kiti darbai

Susisiekite su mumis ir papasakokite savo viziją. Mes padėsime išsirinkti geriausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu.